Laupäeval, 14. mail kell 15-18.30 toimub Männi pargis vinge noortefestival

Head Mustamäe noored!

Tulge laupäeval, 14. mail kell 15-18.30 vingele noortefestivalile Männi pargis ja saage osa põnevatest tegevustest ja mõnusast muusikast! Kõik tegevused on TASUTA!

KAVA

🤩15-18.30 lavaprogramm – üles astuvad viis vinget noortebändi ning värskelt kokku pandud bänd Blackhill Panic
🤩15-18 slackline´i töötuba – töötuba juhendavad supertegijad Vabadusspordist, kohal on ka slackline´i kuningas Jaan Roose!
🤩15-16.30 tänavatantsu töötuba ja jämm koos soul trainiga
🤩15-16.30 välijõusaali töötuba
🤩16.30-17.30 lauatennise võistlus
🤩15-17 Kännukuke raamatukogu tegevused – raamatukogu telgis ootab huvilisi erinevates keeltes põnev noortekirjandus ja koomiksid. Lisaks saab mängida lauamänge ja oma teadmised proovile panna muusika teemalises viktoriinis.

TalTech Tehnoloogiakooli töötoad:
🤩15-15.45 LEGO Mindstorms EV3 robootika* (maksimaalselt 10 osalejat, alates 9. a)
🤩16-16.45 Matatalab väljak** (maksimaalselt 10 osalejat, alates 7. a)
🤩17-17.45 Matatalab väljak** (maksimaalselt 10 osalejat, alates 7. a)

*LEGO Mindstorms EV3 sumomaadluse ülesande lahendamine
Töötoas katsetame Lego Mindstorms EV3 robootikakomplekte ja nende võimalusi. Tutvume roboti erinevate osadega (andurid, mootorid, aju), ehitame valmis oma robotid ning seejärel programmeerime need lahendama mõnd ülesannet. Töötoa raames on võimalik valida lahendamiseks erinevaid ülesandeid, näiteks joonejärgimist, labürindi läbimist või sumomaadluse ülesannet.

**Matatalab väljak
Töötuba, kus lapsed programmeerivad ilma arvutita. Matatalab komplekti abil on võimalik õppida programmeerimist läbi mängulise ja käelise tegevuse. Programmeerimisklotside abil laotakse spetsiaalsele väljakule programm ja selleks, et ülesanne laheneks, peab osaleja iga järgmise sammu ette planeerima. Teeme robotile selgeks, kuidas kordusi kasutades liikuda ning saadud teadmisi kasutades koostame robotile takistusraja läbimise programmi. Samuti õpetame roboti tegema muusikat ja paneme ta tantsima.

TalTech Tehnoloogiakooli tegevused on leitavad https://taltech.ee/tehnoloogiakool, https://www.facebook.com/taltechtehnoloogiakool/

Lisaks pakuvad põnevaid tegevusi Mustamäe Noortenõukogu ning õhupallidega rõõmustab osalejaid Mustamäe Linnaosa Valitsus!

Tere tulemast!
Mustamäe Linnaosa Valitsus