Lennuakadeemia ootab laste joonistusi, et neist jõulukaart vormida

Eesti Lennuakadeemia kuulutab välja kooliõpilastele mõeldud joonistusvõistluse “Lennukad jõulud”. Võistluse raames ootame 1.-9. klassi noorte joonistusi, millel oleks seotud jõulude ja lennunduse teema. Ühest joonistusest saab kujundaja täiendustega lennuakadeemia selleaastane digitaalne jõulukaart.

Joonistuse võib saata skaneerituna e-posti aadressile turundus@eava.ee, kirja teemaks palume märkida “Lennukad jõulud” või teha kohe digitaalne kunstiteos
Joonistuse võib saata meile ka postiga. Aadress: Eesti Lennuakadeemia, Lennu 40, Reola küla, Ülenurme vald, 61707 Tartumaa. Ümbrikule palume lisada märksõnad “Lennukad jõulud”.

Joonistuse saatmisel palume tuua välja töö autori ees- ja perekonnanimi, kool, klass ja e-posti aadress (vajadusel õpetaja või vanema oma), et saaksime võidu korral ühendust võtta.

Joonistusi ootame 23. novembrini 2022 (k.a).

Kaardiks kujundatava joonistuse autorile paneme välja vahva kingipaki, mis sisaldab ka simulaatorilendu lennuakadeemias. Kõigi osalejate vahel loosime aga välja ka joonistustarbeid, akadeemia meeneid ja Apollo kinkekaarte.
Kõik meieni jõudnud joonistused avaldame ka lennuakadeemia Facebooki lehel.