Nädalavahetusel 24.04 kell 18:00-22:00 toimus jälle Magic CTF, kus Eesti, Hertsegoviina ja Ameerika koolide noored ja algajad küberkaitsehuvilised andsid oma parima, et näidata kes on parem kübermaa. Lahingust võttis Eesti joonepoolel osa üle 150 õpilase 7.-12. klassidest ja kutsekoolidest (35 meeskonda). Kokku osales võistlusel 68 meeskonda.

Võistlusel osalesid õpilased oma kodust, abi saadi korraldajate poolt üles andud Discordi kanalist, kus näppu viskasid ka õpetajad. Õpetajad jälgisid pingsalt edetabelit ja elasid kirjutades ning motiveerides kaasa oma ekraanide tagant. Võitlus oli huvitav ja tasavägine edetabeli teise ja kolmanda ehk Viljandi Gümnaasiumi ja Tallinna Reaalkooli vahel (punkte on vahet alla 500), maha ei jäänud ka teised meeskonnad. Esikoht läks Ameerikasse UMGC (University of Maryland) võistkonnale.

Tallinna Tehnikagümnaasiumit esindasid Karl Mihkel Ott, Rainis Randmaa, Gregor Suurvarik ja Robin Teaste. Võistkond saavutas üldises arvestuses 7. koha, olles Eesti võistkondadest 3. kohal.

Palju õnne kõikidele!

Info KüberNaaskli veebis: https://sites.google.com/view/kyberolympia/2021/magic-ctf

Edetabel: https://online.ctfmagic.org/scoreboard

Info Magic CTF korraldajast: https://magicinc.org/