Matemaatikavõistlus “Kuubik” 4.-8. klassidele

Selle õppeaasta „Kuubiku“ iga voor on eraldi võistlus, mis pakub ülesandeid eelkõige 4.–8. klassi õpilastele.

Võistluse alustamiseks tuleb luua endale keskkonda kasutaja (palume sisestada eesnimi, perekonnanimi, klass (ainult number), kool, e-posti aadress) või logida sisse varem loodud kasutajatunnuse ja parooliga. Osalev õpilane vastutab, et tema poolt enda kohta esitatud andmed on õiged ja korrektsed. Palume veenduda enne võistlust, et sisestatud andmed on õiged (kool, klass, e-posti aadress)!

Lahendamiseks on 8 viie küsimusega (a, b, c, d, e) ülesannet. Tulemusena tuleb esitada vaid arvulised vastused. Iga küsimuse õige vastus annab 1 punkti, kokku on võimalik saada kuni 40 punkti.

Võistlus on avatud 3. novembrist 8. detsembrini. Selle ajavahemiku jooksul saavad võistlejad korduvalt oma pooleliolevaid ülesandeid täiendada. Võistluse jätkamiseks peale väljalogimist on vaja uuesti vajutada võistluse pealkirjale võistluse kirjelduse kastis.

Oluline on, et võistleja ei vajutaks „Lõpeta võistlemine” nuppu enne, kui ta on ülesannetega tõepoolest lõpetanud ja kõik vastused üle kontrollinud. „Lõpeta võistlemine” nupule vajutades võistlus sulgub ja võistleja ei saa enam käimasoleval võistlusel vastuseid sisestada. Sisestatud vastused salvestuvad automaatselt.

Parimatele jagatakse e-diplomeid.

NB! Lahendamiseks soovitame kasutada veebilehitsejaid Chrome ja Safari.

KUUBIK