Noori oodatakse kandideerima Noor Tegija meediaklubisse

Tallinna Haridusameti noorsootöö osakond on loomas 14-19 aastastest Tallinna noortest koosnevat meediaklubi, kes aitab kaasa Tallinna noorteinfo teenuse arendamisele ning Noor Tegija sotsiaalmeedia kanalite sisuloomele.
Noor Tegija meediaklubisse panustamine on vabatahtlik ning pakub noorele kogumit teoreetilistest teadmistest praktilise meediakogemuse ja tipptegijatega kohtumiseni. See on hea võimalus enesearendamiseks ning oskuste ja kogemuste hilisemaks kasutamiseks tööturul või õpingutes kandideerides kui ka noorte ja noortevaldkonna olulisemate teemade esiletoomiseks sotsiaalmeedia vahendusel. Noorelt ei oodata varasemat kogemust, õpitakse üheskoos juhendaja käe all ja töö käigus. Peamine, et noorel oleks motivatsiooni ja indu.

Meediaklubi noored saavad kujundada erinevaid postitusi ja reklaame, koostada informatiivseid tekste ja luua atraktiivseid sõnumeid, pildistada persoone ja sündmusi. Muu hulgas planeerida Tallinna noorteinfo tegevust Noor Tegija sotsiaalmeedia kanalites ning toota sinna sisu. Programmi jooksul toimuvad mitmed koolitused ja kohtumised valdkonna tegijatega. Avakohtumine on plaanis märtsis, kus lepitakse kokku ka edaspidised kokkusaamised.
Noor Tegija meediaklubisse saab kandideerida 26. veebruarini siin. Kõigi kandideerijatega võetakse ühendust peale kandideerimise lõppemist.

Täieliku info leiab siit.