Noorte pressikonverents ja koolivaheaeg

Sel kolmapäeval on taas noortel võimalik esitada ministritele koroonaviiruse ja piirangutega seotud küsimusi noorte pressikonverentsil, mida korraldavad Haridus- ja Teadusministeerium koos Sotsiaalministeeriumi ja Terviseametiga.

Noorte küsimustele vastavad haridus- ja teadusminister Liina Kersna, tervise- ja tööminister Tanel Kiik, sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo ja terviseameti peadirektori asetäitja Mari-Anne Härma.

  • Noorte pressikonverents toimub 14. aprillil 2021 kell 15.00 otseülekandena sotsiaalministeeriumi YouTube’i kanalis https://youtu.be/Im95460_Xio.
  • Oma küsimused saab läkitada juba praegu Slido keskkonnas sli.do kasutades parooli noored1404.

Noorteni jõudmiseks palume taaskord teie abi – palun jagage infot noorte pressikonverentsist õpilaste ja kolleegidega. Võimalusel kutsuge õpilasi üles ka pressikonverentsile küsimusi esitama. 

Üritus on leitav Facebookist siit: https://www.facebook.com/events/2245068255626625


Kevadine koolivaheaeg

Reedel algab kevadine koolivaheaeg ning ka sel korral pakume põnevaid tegevusi koolivaheaja ohutuks ja sisukaks veetmiseks.

Inspireerivad teeviit.ee teemapäevad ja NOORTESAATED annavad rohkelt optimismi ja ideid, kuidas oma aega planeerida ning mõtteid kuidas vaba aega ja tulevast suve veeta. Samuti tõstame noorte teadlikust tervislike eluviiside osas, hea unekvaliteedi tähtsus ja milline on normaalne online suhtluskultuur.

Kogu #SISUKASVAHEAEG programm on koondatud lehele: delfi.ee/sisukasvaheaeg

Tegevused toimuvad nii Teeviit.ee lehel kui ka Teeviit.ee Youtube kanalis, aga esmaspäeval 19. aprillil ja neljapäeval 22. aprillil on eetrisse minemas ka ÄGEDAD noortesaated! Saatejuhtideks on megaenergilised Kristel Aaslaid ja Daniel Viinalass.

Saate staarkülalisteks on Hanna Martinson, Judopoiss, AG, Sandra Raju, Liis Velsker, Franz Malmsten jt.

Üritus on leitav ka Facebookist: https://www.facebook.com/events/601713931228030 

Projekt valmib Delfi, Teeviit.ee, Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Haridus- ja Noorteameti koostöös.

Teeviit tiim
teeviit@harno.ee