Olümpiakuuga alustab spordimälumäng “Bumerang” oma XIX hooaega

Veebruaris algab liikumise, tervise ja koolispordi teema-aasta raames olümpiakuu (Citius. Altius. Fortius.) ning koos olümpiakuuga alustab homme ka spordimälumäng “Bumerang” veebis oma XIX hooaega. Ülemöödunud kevadel uue vormi saanud spordimälumäng “Bumerang Open 2022” küsimused on koostatud valdavalt Eesti ajakirjanduses ja sporditeabe väljaannetes ilmunud materjali põhjal ning need on ette valmistanud mälumängija ja spordiajaloolane Jaak Valdre.

Ehkki Spordimälumäng “Bumerang” ilme ja vorm on läbinud uuenduskuuri, siis sisu on jäänud tänaseni samaks. Kaheksal järjestikusel nädalal avaldatakse iga nädala alguses uue mängu, milles oma sporditeadmisi proovile saab panna. Selle aasta mälumängu teemadeks on eeskätt Tokyo OM 2020 (2021) ja jalgpalli EM 2020 (2021), kuid ka muud aktuaalsed küsimused.

Osaleda saab individuaalselt. Spordimälumängus “Bumerang Open 2022” osalemiseks tuleb minna meie hea koostööpartneri veebileheküljele (https://www.malumang.ee/competition/1520/) ja määrata parool, märkida ära oma kontaktandmed ning kool ja klass.

Kõikide osalejate vahel moodustub veebileheküljel paremusjärjestus, kelle hulgas loosime välja auhindu meie headelt koostööpartneritelt.

Lisaks Tallinna Haridusametile toetavad spordimälumängu Bumerang mälumäng.ee ja Eesti Koolispordi Liit.

VAATA SIIT!