Saara Pius & Band perekontsert “Pidu loomariigis”

Sellel laupäeval (03.12.2022) kell 12.00 avaneb Nõmme Kultuurikeskuses uks salapärasesse loomariiki pisikestele ja suurtele muusikasõpradele!

Perekontsert “Pidu loomariigis” viib meid armsasse kuid päris erilisse loomariiki, kus toimetavad kalakesed ja konnad, hiirepoisid, kiisud ja karumõmmid ning ei puudu isegi elevant(s). Kõik nad elavad sõbralikult koos – nii koduloomad kui ka metsaelanikud ja aitavad üksteist. Muidugi saab nalja ka ning tantsida ja laulda otse loomulikult.

Emmedele ja issidele meenutab see loomalaulude pidu ilmselt aega kui nad ise olid lapsed. Et veelgi lõbusam oleks, võite kaasa võtta omale armsa looma mask, hilja pole seda ka ise meisterdada ja paha poleks harjutada juba kodus ka mõnda looma, linnu või putuka hääle tegemist – näiteks sääse, öökulli ja kiisu häält, võite proovida järele teha ka loomade liikumist või lausa lendamist. Kontserdil saab seda kõike ka üheskoos proovida.

Kontserdi perenaine on näitleja ja laulja, kahe väikse lapse ema Saara Pius. Ta on kaasa teinud mitmetes värvikates lavastustes, muusikalides, filmides-seriaalides ja telesaadetes. Koos paljude erinevate muusikutega on ta kontserte andud üle Eesti. Perekontserdil on Saarale abiks sõbralikud jazzmuusikud: karumõmm Joel Remmel, öökull Janno Trump ja rebane Ahto Abner. Kõik nad ootavad teid väga lõbusale laulu- ja mängukontserdile.

Pääsme loomariiki saad võtta SIIT
Nõmme Kultuurikeskuse programmi leiad SIIT

Kohtumiseni Nõmme Kultuurikeskuses!