Suvi noorteinfoportaalis Teeviit

Kohe algab õpilastel koolivaheaeg ning Teeviit portaal pakub põnevaid tegevusi ka suveperioodiks.

  • 10.06 kell 18.00 veebinar 2×2: minu ohutu suvi, kus kus Kaitseliidu noorteorganisatsioonide noored – kodutütar Chrisanne Tamm ja noorkotkas Hugo Pohlak uurivad spetsialistide käest kuidas oma suve ohutult veeta ning mida tähele panna metsa matkale minekul ning ujumishooajast.

Registreerumine ja lisainfo: teeviit.ee/osale-veebinaril-2×2-minu-ohutu-suvi/ 

  • Käimas on #kannankiivrit kampaania, mille käigus BMX-rattur William Kass kutsub üles noori näitama, miks nad kannavad kiivrit ning olema seeläbi eeskujuks. Kõigi osalejate vahel läheb loosi 2×100€ Hawaii Expressi kinkekaarti ning Teeviida ja Transpordiameti meenekotid!

Lisainfo: teeviit.ee/kannankiivrit/ 

  • Suvine joonistuskonkurss noortele! Teeviit kuulutas välja noorsootöö nädala joonistuskonkursi, mille eesmärk on kasutada noorte loomingut nädalaga seotud materjalide kujundamisel. Nädal toimub 22.-30. november 2021 ning fookuses on digitaliseerumine ja vaimne tervis. 

Lisainfo: teeviit.ee/osale-noorsootoo-nadal-11-otsib-visuaali/ 

  • 12. august on rahvusvaheline noortepäev, mille raames kutsutakse noori üles ise algatama ja osalema temaatilistel aruteludel, idee- ja mõttekorjetel. Noortepäeva eestvedaja on UNESCO ja päev kannab pealkirja „Transforming Food Systems: Youth Innovation for Human and Planetary Health“.

Lisainfo: teeviit.ee/noortepaev-2021-fookuses-toidususteem-ja-selle-jatkusuutlikkus/