Tallinna noori ootab üritusterohke linnasuvi

Teist aastat toimuv sisukas festivalisuvi pakub noortele meeleolukaid ja loomingulisi tegevusi linnasuveks. Noorte suvefestivalide fookuses on ekstreemsport, tänavakunst ja -tants. 

  • Esimene festival stardib 3. juulil Lasnamäe Kivila pargis, kus noortel on võimalik osa võtta näiteks parkuuri ja tänavakunsti töötubadest, tänavatantsuvõistlusest ning rulluisu trennist.
  • 10. juulil saavad noored koguneda Kesklinna Politseiparki, kus toimuvad muuhulgas noorte vestluspaneel, õpilasfirmade laat ja tsirkuse töötuba.
  • 17. juulil on Mustamäel Vilde tee skatepargis noortel võimalik osa saada näiteks tõukeratta turniirist ja parkuuri töötoast. Kohal on ka narkokoerad.
  • Kopli Ekstreempargis toimub 31. juulil ja 1. augustil kahepäevane rula ja BMXi võistlus Kopli Session ning 14. augustil tõukeratta turniiri II etapp, tänavakunsti töötuba ja rulluisu trenn. Samuti on noortel võimalus proovida kätt taimekasvatuses.
  • Suve viimane festival toimub 28. augustil taas Lasnamäe Kivila pargis, kus leiavad aset näiteks tõukerattaturniiri viimane etapp ja tänavatantsuvõistlus. Noortel on võimalus näidata oma andeid ka vaba lava programmis. Suvisele programmile panevad Kivila pargis punkti Pluuto ja Villemdrillem.

Festivalide tegevused on võimalikult eriilmelised. Igal festivalil toimuvad lisaks meelelahutusele ka loovust, ettevõtlikkust, meeskonnatööoskust ja mitmekülgset osalust toetavad tegevused. Festivale korraldab Tallinna Haridusamet koostöös linnaosade noortekeskustega.

Rohkem infot ürituste programmide ja ajakava kohta lisandub jooksvalt Noor Tegija Facebooki lehele.

Lisainfo:
Liis Teras
Liis.Teras@tallinnlv.ee
529 5236


Suvised tasuta treeningud noortele


Alates 1. juunist kuni 27. augustini korraldab Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet koostöös Tallinna Haridusametiga Tallinna eri linnaosades noortele tasuta tõukeratta ning jalgpalli, korvpalli ja võrkpalli treeningud.

Rohkem infot programmi ja ajakava kohta leiab Facebookist.