Tartu Ülikool ootab gümnasiste virtuaalsele lahtiste uste päevale

Hea gümnasist!

Tartu Ülikool kutsub Sind 26. veebruaril lahtiste uste päevale, mis toimub seekord veebis. Tule ja kuula põnevat veebikonverentsi, osale kaasahaaravates töötubades ja infotundides ning vaata ringi virtuaalsel messialal. Päeva jooksul saad teada, kuidas saada üliõpilaseks ja jõuda vilistlase staatuseni.

Päeva esimeses pooles võid osaleda veebikonverentsil, kus üliõpilased ja vilistlased jagavad praktilisi nõuandeid, kuidas valida õige eriala, ning räägivad põnevaid ja kasulikke lugusid enda õpingutest. Konverentsil saad teada, kuidas käib ülikooli kandideerimine ja mismoodi selleks valmistuda. Lisaks viivad ajakirjandustudengid Sind veebi teel põnevatesse paikadesse – näiteks saad teada, milline on elu ühiselamus või mida teha ülikooli ajal oma vaba ajaga.

Konverentsikeskkonnas on avatud ka virtuaalne messiala, kus saad põhjalikult uurida Tartu Ülikooli õppekavade ja õppimisvõimaluste kohta. Töötubades võid proovida erialade sobivust ning õppekavade infotundides esitada küsimusi huvipakkuvate õppekavade sisu ja sisseastumise kohta.

Hoia end värske infoga kursis ka lahtiste uste päeva Facebooki lehel.

Registreerimine konverentsile ja töötubadesse on alanud. Kohtade arv on piiratud. Registreerimine töötubadesse ja infotundidesse kestab 25. veebruarini.

Tutvu päevakavaga ja registreeru aadressil https://www.ut.ee/et/lahtised-uksed.