Tartu Ülikooli matemaatika riigieksami ettevalmistuskursus

Tartu Ülikoolis algab 18. novembril matemaatika riigieksamiks ettevalmistav kursus. Registreerimine kestab õppeinfosüsteemis 17. novembrini. Matemaatika riigieksam toimub 20. mail 2022.

Tartu Ülikooli matemaatikahariduse keskuse õppejõudude sõnul pakub ettevalmistuskursus gümnaasiumi lõpetajatele võimalust kinnistada varem õpitut, et saada lisakindlus riigieksami sooritamiseks. Kursusel osaleja saab võimaluse õppida iseseisvalt just selleks ette valmistatud veebimaterjalide – ülesannete, lahenduste ja videonäidete – abil ning osaleda veebiseminaridel, kus saab küsida nõu ning suhelda juhendajatega.

Ettevalmistav kursus, kus käsitletakse gümnaasiumi laia matemaatika teemasid, annab gümnasistidele eksamiks süstematiseeritud teadmised, ülesannete lahendamise oskused ja praktilised nõuanded. Ülesanded ja lahendused avanevad osalejatele kursuse käigus ning jäävad kättesaadavaks kursuse lõpuni. Iga nädal toimuvad konsultatsioonitunnid, kus vastatakse küsimustele ja seletatakse ülesannete lahendusi. Matemaatika riigieksamiks ettevalmistav kursus kestab 18. novembrist 2021 kuni 12. maini 2022.

Veebiseminarid toimuvad 18. ja 25. novembril, 2., 9. ja 16. detsembril, 13., 20. ja 27. jaanuaril, 3., 10. ja 17. veebruaril, 10., 17., 24. ja 31. märtsil, 7., 14. ja 21. aprillil ning 5. ja 12. mail kella 17–20.

Kursuse hind on 220 eurot. Kursuse kohta saab lähemalt lugeda Tartu Ülikooli õppeinfosüsteemist.

Registreeru matemaatika riigieksamiks ettevalmistavale kursusele 17. novembrini õppeinfosüsteemis.

Link kodulehel olevale uudisele: https://www.math.ut.ee/et/uudised/registreeru-tartu-ulikooli-matemaatika-riigieksami-ettevalmistuskursusele-0