Teadmisteproov „Mina oskan!“ 1.–3. klassi õpilastele

Hea 1.–3. klassi õpilane!

Teisipäevast pühapäevani ehk 2.–7. juunini on sul võimalus osaleda „Mina oskan!“ teadmisteproovis, mille käigus saad õppeaasta(te) jooksul matemaatikatunnis kogutud teadmised ja oskused proovile panna. Igale klassile on oma komplekt ülesandeid.

Viktoriinid.ee keskkonnas ootab sind 20 põnevat ülesannet, milles on kokku 50 küsimust. Lahendamise võid vahepeal pooleli jätta ja päevade vahel ära jaotada.

Konto loomiseks ja/või sisse logimiseks kasuta oma e-posti aadressi või palu abi vanematelt.

Teadmisteproovis tuleb sul valdavalt lahendada tekstülesandeid: arvutada, teha järeldusi, loogiliselt mõelda ning jooniseid ja tabeleid uurida ja lugeda. Ülesannete tüübid on erinevad: mõne ülesande puhul on vastusevariandid ette antud, teiste puhul tuleb sul vastus ise sisestada või valikuvariandid õigesse järjekorda panna.

Kui mõni ülesanne kohe välja ei tule, siis ära kurvasta, vaid kasuta seda võimalust õppimiseks ja uute teadmiste omandamiseks.

Soovitame Sul lahendamist alustada oma vanuseklassist. Kui need ülesanded liiga ruttu valmis saavad ning tunned, et tahaksid midagi raskemat, võid loomulikult ka teiste klasside ülesandeid piiluda ja neid lahendada proovida.

Alates 8. juunist näed süsteemis oma tulemust ja õigeid vastuseid. Keegi teine sinu tulemust ei kontrolli ega hinda ning teiste osalejatega ei võrdle. Kui soovid, võid ise oma tulemust õpetajaga jagada. Selle saate juba omavahel kokku leppida.

Soovime sulle avastamis- ja nuputamisrõõmu!