Töövarjupäevale põnevate teadurite juures

Läänemere Projekt pakub nüüd kõigile huvitatud õpilastele (vanuses 14.-19. a) valida endale põnevate teadurite hulgast ühe töövarjupäeva võõrustaja, kelle tööga suvel lähedalt tutvuda.

Võõrustajate hulgas on näiteks Are Kont ja Hannes Tõnisson, kellega koos saavad gümnaasiumiõpilased minna Saaremale 3-4 päevaks uurima rannikut – mõõdistada rannajoone profiili muutusi, mis on otseselt seotud kliimamuutustega. Samuti saab käia hüdroloogilistel välitöödel koos Keskkonnaagentuuri spetsialistidega, tutvuda Tartu Ülikooli geoloogia osakonnaRahvusarhiivi ning Eesti Meremuuseumi teadusliku tööga. Täpsem info on failis „Töövarju võimalused 2021“ manuses.

Juhend osalemiseks on järgmine (REGISTREERIMINE ESIMESEL VÕIMALUSEL hiljemalt 17. juuniks)

  • Teavita oma vanemaid sellest võimalusest ning tutvuge selle kirja sisuga kõik koos.
  • Ava manuses olev fail “Töövarju võimalused 2021” ja uudista, kelle tööga Sul on võimalik tutvuda. Tee nimekirjast oma 1. valik, aga igaks juhuks ka 2. valik.
  • Loe hoolikalt läbi töövarjupäeva juhend (manuses) ning tutvu tagasiside päevikuga.
  • Täida ära töövarjupäevale registreerimise vormPalun täida see ära esimesel võimalusel!
  • Lae alla ja palu oma vanematel/hooldajal allkirjastada lapsevanema luba osalemiseks (fail on manuses, sobib allkirjastamine ID-kaardiga ja käsitsi – siis palun skaneeri fail arvutisse). Saada allkirjastatud luba aadressile maria.ivanova@tartuloodusmaja.ee.
  • Jää ootama meiepoolset kinnituskirja. Peale kinnitust saame juba üheskoos kokku leppida kõigile sobiva aja töövarjupäeva läbiviimiseks.

TÖÖVARJUPÄEVA JUHEND
TÖÖVARJU VÕIMALUSED
LAPSEVANEMA LUBA