Tule AHHAA haridushäkile

13.-15. mail toimub Tartus, AHHAA teaduskeskuses haridusinnovatsiooni häkaton, kuhu on oodatud kõik haridusvaldkonna tegijad vanuses 16+. Olgu sa koolijuht, õpetaja, aktiivne õpilane, huvikooli vedaja, ametnik, ringijuht või tegevusjuhendaja – see on sündmus, kus saad võimaluse koos oma meeskonnaga mõnd südamelähedast ja kiiret lahendust vajavat probleemi häkkida.

Kas tunned, et õppematerjalid on aegunud, aga ei tea, kuidas neid kõige tõhusamalt uuendada?
Või näed, et koroona tõttu on nii õppurite kui õpetajate motivatsioon langenud?
Või tahaksid hoopis välja mõelda uue ja toimiva viisi, kuidas oma asutuses koostööd edendada?

Mõtle välja, mis oleks see probleem või murekoht, mida sina saaksid ja sooviksid koos oma kolleegidega lahendada, pane kokku kuni 5-liikmeline tiim ja registreeri oma idee(d) 1. maiks. REGISTREERI

AHHAA-s ootab sind 2,5-päevane programm koos inspireerivate esinejate ja koolitustega. Ideid aitavad lahendusteks vormida erineva taustaga mentorid ning päevajuhiks on improteatri ja õpetajaameti kogemusega Toivo Värbu. Toitlustus on tagatud ja parimatele tiimidele paneme välja ka auhinnad!

Kui soovid jääda häkatonipäevade vahel AHHAA-sse ööbima, siis pane see kindlasti registreerimisvormi kirja.

Täpse ajakava saadame kõigile registreerunutele, aga arvesta, et häkatoni kaks esimest päeva kestavad u 8 tundi ja kolmas päev u 5 tundi.

AHHAA haridushäkaton toimub projekti „Hacking Education“ raames, mida kaasrahastab Erasmus+ programm lepingu 2019-KA201-02-03 alusel. Rohkem infot projekti kohta:

FACEBOOKi üritus